Stilius ir atsakomybė: suderinama!

Drabužių dalinimosi, pataisymo, perdarymo ir pakartotinio naudojimo skatinimo iniciatyvų tarpe – MAINŲ RENGINIAI.

Neretai spintoje pasitaiko daiktų – sąžinės priekaištų (pabodusių, džiaugsmo nebekeliančių, pirktų specialiai šventei, dėvėtų vos kartą, įsigytų neapgalvotai, netinkančių ir nebepatinkančių…)? Suteikime galimybę pamirštiems vėl tapti mylimais! Kokybiškus, antro šanso vertus daiktus mainykime, parduokime, pataisykime, perdarykime, dovanokime.

DALINTIS – STILINGA!

Renginiuose kviečiame atsinaujinti KITAIP – aplinkai ir piniginei draugišku būdu!

♠ Kalbamės apie masinį vartojimą, „greitos“ mados industrijos šleifą, tikrąjį stilių ir tvarius sprendimus.

♥ Mokomės lavinti stiliaus įgūdžius, puoštis atsakingai, keičiant turimą pabodusį į nematytą, panaudojant sumaniai, taisant, perdarant.

♦ Dalinamės patirtimis, matuojamės ir eksperimentuojame, perkame, parduodame, mainomės, dovanojame, įdomiai ir smagiai leidžiant laiką bendraminčių draugijoje.

Akademinės valandos metu – AUKSINIAI STILISTO PATARIMAI („Neturiu ko apsirengti“ problematika/ spintos revizija/ stiliaus terapija – nuo ko pradėti, svarbiausios taisyklės, siluetai, deriniai, improvizacijos, patikrintos gudrybės…) ir kiti pristatymai stiliaus, mados ir atsakomybės temomis. Renginio dalyviams – žinovų pagalba tinkančio garderobo paieškai, profesionalų patarimai, kaip pataisyti, persiūti ar perdaryti pamėgtus daiktus.

♥ ♥ ♥ Buvusių renginių akimirkos:

Foto: Aida Vytaitė, Robert Dakševič 


Norėtumėte dalyvauti, suorganizuoti tokį renginį savo draugų ar veiklos bendraminčių kompanijai?  Galėtumėte prisidėti prie renginio organizavimo ar savanoriauti jo metu? – SUSISIEKITE mūsų kontaktais.